Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich


22-05-2015

Przetarg nieograniczony na wykonanie badania ewaluacyjnego pn. "Ocena skuteczności i efektywności działań informacyjno-promocyjnych w Programie Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska - Republika Słowacka 2007-2013"

Przetarg nieograniczony na wykonanie badania ewaluacyjnego pn. "Ocena skuteczności i efektywności działań informacyjno-promocyjnych w Programie  Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska - Republika Słowacka 2007-2013".

 

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju zaprasza do składania ofert na wykonanie badania ewaluacyjnego pn. "Ocena skuteczności i efektywności działań informacyjno-promocyjnych w Programie  Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska - Republika Słowacka 2007-2013".


Termin składania ofert upływa 9 czerwca 2015 r. o godz. 10.00.


Szczegółowe informacje oraz dokumenty przetargowe dostępne są na stronie internetowej Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju. Link prowadzi do serwisu zewnętrznego 

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska