Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

RSS

Wiadomości / Szukaj

W Wiadomościach znajdziesz najnowsze informacje z zakresu Funduszy Europejskich - nabór wniosków, szkolenia, zmiany w dokumentach.

Od: wybierz datę

Do: wybierz datę

01-06-2015
Logo programu Południowy Bałtyk

Przetarg nieograniczony na wykonanie badania ewaluacyjnego pn. „Ocena rezultatów działań informacyjno-promocyjnych w Programie Współpracy Transgranicznej Południowy Bałtyk 2007-2013”

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju zaprasza do składania ofert w przetargu nieograniczonym na wykonanie badania ewaluacyjnego pn. „Ocena rezultatów działań informacyjno-promocyjnych w Programie Współpracy Transgranicznej Południowy Bałtyk 2007-2013”.

więcej
22-04-2015

Znamy termin naboru wniosków o dofinansowanie dla projektów mających na celu wykonanie filmu „South Baltic Programme in moving images” w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Południowy Bałtyk 2007-2013

20 kwietnia 2015 r. rozpoczął się nabór wniosków o dofinansowanie dla projektów mających na celu wykonanie filmu "South Baltic Programme in moving images" w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Południowy Bałtyk 2007-2013. Nabór potrwa do 1 czerwca 2015 r.

więcej
07-10-2014
Logo Programu Południowy Bałtyk

Dobre praktyki i inspiracje projektowe - publikacje programu Południowy Bałtyk

 

Zachęcamy do zapoznania się z elektronicznymi publikacjami powstałymi w ramach programu Południowy Bałtyk. W serii broszur podsumowujących realizację projektów w obszarach takich, jak: ochrona środowiska, rozwój turystyki, biznesu i transportu, zostały zaprezentowane efekty prawie 7-letniej współpracy transgranicznej pomiędzy beneficjentami z Polski, Niemiec, Szwecji, Danii i Litwy.

więcej
21-07-2014

Wspólny Sekretariat Techniczny Programu Południowy Bałtyk poszukuje Menedżera Projektu

Centrum Projektów Europejskich, jako instytucja goszcząca Wspólny Sekretariat Techniczny (WST) Programu Południowy Bałtyk, poszukuje doświadczonego kandydata na stanowisko Menedżera Projektu do zespołu WST w Gdańsku.

więcej
25-09-2013
Logo Regionu Morza Bałtyckiego

Konferencja pn. "Innowacje i inteligentna specjalizacja ponad granicami w Regionie Morza Bałtyckiego"

6-7 listopada 2013 r. w Malmö w Szwecji odbędzie się konferencja na temat inteligentnej specjalizacji (smart specialisation) w regionie Morza Bałtyckiego. Wydarzenie jest adresowane głównie do władz regionalnych odpowiedzialnych za budowanie strategii specjalizacyjnych oraz do instytucji zaangażowanych w zarządzanie RIS3 (Research and Innovation Strategies for Smart Specialisation).

Malmö, Sankt Gertrud Konferens, 6-7 listopada 2013 r.

więcej


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska