Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

RSS

Wiadomości / Szukaj

W Wiadomościach znajdziesz najnowsze informacje z zakresu Funduszy Europejskich - nabór wniosków, szkolenia, zmiany w dokumentach.

Od: wybierz datę

Do: wybierz datę

27-10-2014
Logo Programu INTERREG IV A 2007-2013

Finał konkursu fotograficznego z okazji Dnia Europejskiej Współpracy

21 października 2014 r. w Książnicy Pomorskiej w Szczecinie odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego wręczono nagrody zwycięzcom konkursu fotograficznego. Zdjęcia przedstawiają efekty współpracy ponad granicami i uczestników projektów programu Polska-Meklemburgia-Pomorze Przednie-Brandenburgia 2007-2013.

więcej
07-10-2014
Logo Programu Południowy Bałtyk

Dobre praktyki i inspiracje projektowe - publikacje programu Południowy Bałtyk

 

Zachęcamy do zapoznania się z elektronicznymi publikacjami powstałymi w ramach programu Południowy Bałtyk. W serii broszur podsumowujących realizację projektów w obszarach takich, jak: ochrona środowiska, rozwój turystyki, biznesu i transportu, zostały zaprezentowane efekty prawie 7-letniej współpracy transgranicznej pomiędzy beneficjentami z Polski, Niemiec, Szwecji, Danii i Litwy.

więcej
25-09-2014
Logo Dni Europejskiej Współpracy

Podsumowanie Dni Europejskiej Współpracy w Polsce

We wrześniu na terenie całej Unii Europejskiej obchodzono Dni Europejskiej Współpracy. W Polsce wiele wydarzeń zorganizowano na zachodniej i północnej granicy.

więcej
22-08-2014
Logo Dni Europejskiej Współpracy

Weź udział w Dniach Europejskiej Współpracy!

Po raz kolejny na terenach przygranicznych państw członkowskich UE promowane będą efekty programów EWT. Dni Europejskiej Współpracy to kilkadziesiąt lokalnych wydarzeń, przyciągających tysiące ludzi w całej Europie, które odbędą się w tygodniu poprzedzającym 21 września, a także tydzień po nim.

więcej


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska