Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich


22-05-2014

Sfilmuj korzyści współpracy ponad granicami i weź udział w międzynarodowym wydarzeniu w Mediolanie

W ramach tegorocznych obchodów Dnia Europejskiej Współpracy (ETC Day), Interact ogłosił konkurs video "Border issues, border solutions", w którym udział może wziąć każdy chętny. Wystarczy przesłać do 15 lipca 2014 r. filmik, który będzie promował korzyści płynące ze współpracy terytorialnej.

W konkursie mogą uczestniczyć zarówno indywidualne osoby, jak i beneficjenci projektów i programy Europejskiej Współpracy Terytorialnej i Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa i Partnerstwa. Filmy amatorskie (kręcone kamerą, aparatem fotograficznym lub telefonem) bądź profesjonalne, o maksymalnej długości 3 minut, powinny podkreślać zmiany wynikające ze współpracy ponad granicami i koncentrować się wokół projektów realizowanych w latach 2007-2013.
 
Nagrodą jest zaproszenie na wydarzenie otwierające Dzień Europejskiej Współpracy do Mediolanu oraz opłacenie kosztów podróży i pobytu.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdą Państwo na stronie o Europejskim Dniu Współpracy Link prowadzi do serwisu zewnętrznego

***

Dzień Europejskiej Współpracy (ETC Day), który przypada 21 września, to święto programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej i Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa i Partnerstwa. Tego dnia na całym świecie, także w Polsce, organizowane są wydarzenia podkreślające osiągnięcia tych programów.

 

 

 

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Rozwoju

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna.
© Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej 2008-2019

NSS Unia Europejska